– yastikbuka.com, ziyaretçiler tarafından bulunduğunuz sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, vergi numaranız, T.C. kimlik numaranız, iş ve ev adresiniz, telefon numaralarınız ve kişisel verilerinizi (Bundan itibaren sadece ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü şahıslara para karşılığı veya ücretsiz satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

– yastikbuka.com veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgilerinizi sadece aşağıda yazılı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır; Basılı yayınlar ve yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve ödüllerinizi teslim etmek, yeni kampanya ve ürün bilgilerini sizlerle paylaşmak. İsterseniz göndereceğiniz tek bir e-posta ile bu veri akışını durdurabilirsiniz.

– Kişisel Bilgilere, sadece yastikbuka.com ve/veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz operatör izni ile erişebilirler.

– yastikbuka.com veya bağlı şirketleri, Müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini açıklamadan, kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum v.b.), internet sitesini daha iyi bir hale getirmek, tüketici eğilimlerini belirleyebilmek ve tüketici profili hakkında daha çok ve doğru bilgi sahibi olabilmek amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiki bilgiler üzerindeki her türlü haklar yastikbuka.com veya bağlı şirketlerine ait olup bilgi amaçlı dahi paylaşılmayacaktır.

– Kredi kartı bilgileriniz Bankaların Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, yastikbuka.com veya bağlı şirketlerin çalışanları veya üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Online alışverişlerinizde, kredi kart bilgileriniz hiç bir şekilde kaydedilmez. Böylece size ait kart bilgileri bizler de dâhil olmak üzere 3. şahısların eline hiçbir şekilde ulaşamaz.

– yastikbuka.com, iştirakleri veya bağlı şirketleri, internet sitesindeki bağlantılar linkler ve reklamlar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garantör olmaz, bu sebepten dolayı kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi paylaşmadan evvel, yönlendiğiniz sitelerin gizlilik kurallarını ve yaklaşımlarını okuyup değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım Koşulları

– Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı (logo,resim,bilgi vb.) yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı muvaffakatı ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izin almadan değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, satmak veya ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak veya bunlara aracılık etmak yasaktır. Bu siteden alınan veya alınacak içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, linkler veya reklamlar sizi yastikbuka.com veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına yönlendirebilir. Bu gidilen sitelerin içeriği, niteliği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak yastikbuka.com veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde önerilmekte veya sunulmaktadır.Sözü geçen sitelerin devamlı içerik kontrolü mümkün olmadığından yastikbuka.com veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz veya önerdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir şekil ve/veya içerik değişikliğinden sorumlu değildir.

– 18 yaşından küçüklerin veli veya vasilerinden izin almadan paylaştığı bilgi, yorum vb.den sitemiz sorumlu tutulamaz.

– Sitemizdeki ürünlere bırakmış olduğunuz yorum ve eleştirilerin paylaşımından doğan sorumluluk yorumcuya aittir. yastikbuka.com gerekli görürse, eleştiri sınırını aşan ve hakaret içeren yorumları silebilir.

Kredi Kartı Güvenliği

– Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

– Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

– Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Mail Order Kredi Kart Bilgileri Güvenliği

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kart bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşubilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için bir risk oluşturmamaktadır.